Mercedes-Benz Vito
110 CDI MOTOR NIET IN ORDE | TREKHAAK | CRUISE CONTROL | AIRCO
Direct kopen, basisprijs: € 8.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 8.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 147,51 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Vito |
|---|---|
| Uitvoering: | 110 CDI MOTOR NIET IN ORDE | TREKHAAK | CRUISE CONTROL | AIRCO |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 16 april 2021 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 102.991 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 147,51 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VKF-61-B |
| Motorinhoud: | 1.750 cc |
| Vermogen: | 75 kw / 103 pk |
| Laadvermogen: | 654 kg |
| Gewicht: | 1.847 kg |
| Wielbasis: | 320 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.501 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- zijschuifdeur rechts
- achterklep
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- regensensor
- trekhaak
- warmtewerend glas
- Interieur & Comfort
- airco
- cruise control
- elektrische ramen voor
- houten vloer in laadruimte
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- tussenschot laag
- zijwandbekleding laadruimte
- Veiligheid
- parkeer assistent
- aanhanger assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zijwind assistent
- Overig
- Apple carplay/Android auto
- Apple Carplay/Android Auto
- DAB ontvanger
- Navigatie-pakket
- start/stop systeem